| Bebitshatha a întrebat:

Ce sa pun intr'o agenda/caiet? ca sa scriu si ce sa desenez...niste poze nu ar strica... fundita promit:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Bebelushax a răspuns:

Buna:X eu am un carnetel in care am scris detoate melodii preferate statusuri numere de telefon liste cu ce imi doresc sa fac liste cu ce am facut ...am taiat si poze din copilari mea si le-am lipit a iesit foarte frumos:X plus ca l-am decorat putin a, cusut niste nasturi in forma de inimioara am taiat putin puff, lana de la animlele mele de plus si am lipit pe el si a iesit foarte frumos:X sper ca tiam creat o idee :X Fudita:X?

3 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Poze cu tine si prietenele tale, sa scrii chestii importante, cum ar fi primul sarut, ziua ta, date personale, sa desenezi ce te reprezinta... Te pup!

| PetreConstanta a răspuns:

Datoriile ha ha ha

| AlexandraO a răspuns:

Fa-ti propria ta agenda care sa contina chestii despre tine. de exemplu, eu pe prima pagina am despre zodia mea niste chestii lipite si apoi am colorat. pune-ti pozele tale preferate, scrisori. scrie versuri din melodii sau tot ce te mai taie pe tine capu.
sper ca te-am ajutat:*