| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am un caiet cu blanita dar nu stiu ce sa scriu in el sa sa desenez oice va ro spuneti-mi...

Răspuns Câştigător
| Felinaababyy a răspuns:

Poti sa-l faci jurnalul tau si sa desenezi daca vrei si nu trebuie sa scrii zilnic chiar si ce ai mancat, ci scrii doar cand e ceva important

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deseneaza animale cu blana.

| KillMePlease a răspuns:

1.Nu ne pasa daca e cu,, blanita" sau nu.
2.Scrie-ti pe scurt fiecare zi din viata
3.Deseneaza chestii, ceva care sa-ti placa tie. Orice. Ce-ti vine-n minte prima data.

| dededeea123 a răspuns (pentru KillMePlease):

Am scris ca ecu balnita ca nu e un caiet normal

| KillMePlease a răspuns (pentru dededeea123):

Si ce daca?laughing

| LadyLilith a răspuns:

De exemplu foloseste-o ca pe un jurnal, scrie in ea gandurile, sentimentele tale.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Poti folosi caietul ca fiind opera ta de arta iar daca te pricepi la desenat sa desenezi, daca te pricepi la compus sa compui poezii sau cantece si sa le treci acolo si tot felul de lucruri din astea

| catapinguu a răspuns:

Ce culoare are blănița? big grin

| dededeea123 a răspuns (pentru catapinguu):

Roz

| catapinguu a răspuns (pentru dededeea123):

Sigur nu e verde?

| dededeea123 a răspuns (pentru catapinguu):

Poate esti tu verde la cap

| catapinguu a răspuns (pentru dededeea123):

Nu sunt, ar fi o idee bună laughing, acum fără glumă. poți scrie diverse chestii în el. poți scrie în fiecare zi/seara o ce s-a întâmplat in ziua respectivă(e un mod să te descarci dacă nu ai unde...)

| lauramaria2702 a răspuns:

Buna,imi poti spune de unde l-ai cumpqrat, caci as vrea si eu unul...