| azzzzorrel a întrebat:

Ce se intampla daca dau disk cleanup in my computer la sistem de operare(Chappy. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clean-up-ul nu are absolut nicio legătură cu formatarea.
Acel clean-up nu face nimic altceva decât să curețe fișierele vechi și inutile rămase în urma update-urilor și așa mai departe.
E chiar și recomandat să se folosească această funcție cel puțin o dată pe lună.

| Allexutza99 a răspuns:

Iti sterge fisierele rele si nefolositoare! atat

| razvanell a răspuns:

Eu stiu ca nu iti da voie windowsu` sa dai clean up la C, asta daca ai windowsu in partia respectiva! daca il ai in alta partitie o formateaza atata tot