| Cold a întrebat:

Ce se intampla daca elimin un virus din carantina ramane in calculator sau este eliminat?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Gandeste-te la "carantina" ca la o "cantina". gandeste-te ca acolo virusul primeste de mancare. daca il iei de la "cantina" il infometezi! si mai departe gandesti si talica ce poate antivirusul sa-ti mai zica despre el? "cantina" e locul in care virusul este tinut ocupat o perioada pana cand antivirusul se gandeste(prin mai multe actualizari) cum sa scape de el.

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Îl zboară de tot

| valentina_2004 a răspuns:

Din cate stiu eu nu il enimina dar nu iti mai afecteaza calculatoru