| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca imi resetez routerul?

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Trebuie sa-l configurezi din nou, ar trebui sa ai un cd, depinde si de router...

Ai nevoie de userul si parola de pe contractul de net

| FaraNumePls a răspuns:

Se resetează rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce intelegi prin resetezi. Simplu restart scos 10 secunde din priza sau apasat pe butonul power? S-au reset din fabrica?
La cel simplu, doar isi da restart, ca la un calculator. Iar cel din fabrica, ei toti pasii pentru configurare la rand. User PPPoe de la furnizori, parola aferenta, configurare securitate wifi, nume si toate cele.

| sabinn21 a răspuns:

Trebuie sa il configurezi de la capat

| LuizaFrumy233 a răspuns:

Daca ai router de la Telekom te asigur ca nu se intampla nimic