| otypa a întrebat:

Ce se poate intampla daca mi_a spart cineva parola de messenger? ce poate el sa faca cu id_ul meu? scuze ca am pus intrebarea la categoria asta...

3 răspunsuri:
| cipailina a răspuns:

Daca iti are parola de la ID poate face urmatoarele lucruri:
-sa vorbeasca cu persoane din lista ta
-sa stearga contacte din lista
-sa iti schimbe parola ca sa nu mai intri pe el
-sa adauge contacte in lista
-sa iti stearga ID-ul

Poti rezolva asta daca mai tii minte raspunsurile de la intrebarile secrete. In caz ca le mai tii minte intra aici:
https://edit.yahoo.com/forgotroot/
In caz ca nu le mai tii minte, incearca sa cauti un program de spart parole ca sa ti-o recuperezi. Dar pe viitor la parola adauga spatii, adica scrii niste litere sau ce vrei tu dupa care adaugi spatii, ex: annicka si 5 spatii dupa -> annicka. Insa sa nu mai pui nimic dupa spatii.
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut doua greseli:
1de ce i-a dat intrebarile secrete?
2.Nu la Dragoste si sex se intraba asa cava.

| byanka32 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa va spun ce a facut :
-mi a schimbat parola
-a vorbit cu toti din lista mea
-si a batut joc de iubitul meu la care s-a suparat, infine i am explicat eu cum sta treaba
- s a dat drept mine si spunea daca vreau sa ma *** cu ei etc..chestii din astea oribile, ia scris si tatalui meu care acum e in Italia, daca iti aduci aminte de raspunsurile secrete iti poti recupera id ul