| soloangel01 a întrebat:

Ce se poate intampla daca schimb ip-ul? Am luat bann pe ceva si vreau sa schimb ip, se intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| LDCCristi a răspuns:

Doamne! Cum sa se intample ceva daca iti schimbi ip.Eu am ip dinamic si mi se schimba defiecare ori cand ma conectez.Sunt 2 tipuri de ip: dinamic sau static. Daca ai romtelecom modem scoate modemu si baga din nou. daca ai router dai un restart la router daca nu stii cauta pe net.si eu luam banuri pe cs laughing si focus pocus intram laughing. Deci NU SE INTAMPLA NIMIC. a si daca ai fibra scoti fibra din placa de retea si o bagi inapoi. Da funda ca te omor laughing head shot iti dau

| soloangel01 explică (pentru LDCCristi):

Ma referam ca pe ip-u ala eu primisc net, si daca schimb ip=canci net...da am rezolvat, adica s-a luat curentu si a mers, creca am ip dinamic!

| LDCCristi a răspuns (pentru soloangel01):

Dap.cum sa primesti net prin ip...off
pai da funda laughing

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Mai exact pe ce ai luat? ban si nu se intampla nimica da schimbi ip-ul dar trebuie sa ai Ip dinamic probabil ca ai.Schimba numa si vezi daca ti se scoate bannubig grin.Si schimba-ti si numele.

| tibi_3097 a răspuns:

Pai da se poate intampla ceva pentru ca poti lua ban permanent pe ip si de exemplu daca vrei sa intri pe un server pe Counter-Strike adminul o sa te dea afara automat.