| Danut4 a întrebat:

Ce sistem de operare aveti pe computer si ce messseger folositi? Eu am trecut pe Linux si folosesc Pidgin.

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Incă folosesc windows xp (pe 64 biţi sp2), iar messengerul chiar nu ştiu că îl folosesc prea rar şi nu mă interesează. Cred că e ultimul...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Windows XP SP3 Dark Edition si Yahoo! Messenger 8. 1

| JeSa a răspuns:

Windows 7, Yahoo Messenger 8. 1

| thizizme a răspuns:

Windows 7, XP si Ubuntu [laughing] si Yahoo! Messenger si Pidgin.

| antonia09 a răspuns:

Windows XP SP3 Home Edition si Yahoo Messenger 8. 1 si Windows Live Messenger

| zerozero a răspuns:

Fedora 12 GNOME Edition si pentru IM folosesc tot Pidgin happy

| smy a răspuns:

Windows 7 si yahoo messenger 10. 011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows XP, messenger 8. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows xp sp3 si messenger 10.

www.mirceabondar.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xp sp3 si messenger 10. Linux e mai mult pentru. server

| gluon a răspuns:

Linux (Ubuntu) si MirBSD. Nu folosesc messenger insa folosesc irc, si ca client folosesc ircII si XChat.

| florin_3074 a răspuns:

Windous xp sp3 modificat