| Paraschivstefan10 a întrebat:

Ce site-uri in afara de uTest pentru a castiga bani pe pyapal stiti? Ma refer, ca acea companie sa imi dea o aplicatie sa o testez si intr-o luna sa fiu platit pe paypal. Am avut Facebook Research, dar nu merge.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, la 15 ani nu este posibil sa ai nici cont la Paypal, pentru ca sunt foarte stricti si contul se face dupa 18 ani. Este strict in conditiile lor obligatorii, pe care trebuie sa le intrunesti.
Cat privesc testarile de aplicatii, se dau tot celor peste 18 ani, nu copiilor.

| Paraschivstefan10 explică (pentru Violleta2022):

Mdea. pacat ca il am deja facut. Si pe uTest de lasa si de la 15 ani.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Paraschivstefan10):

Poti sa faci ceva pe el, ca de folosit nu-l poti folosii, pentru ca nu esti eligibil si nu poti scoate nici un ban de pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PicturePunches si pui meme-uri.

| Paraschivstefan10 explică (pentru anonim_4396):

Esti sigur ca merge?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paraschivstefan10):

Am vreo 6 paymenturi de la ei deja, dar asa e de greu sa furi de pe 9gag sau Facebook si sa incerci? Vorba lor pe pagina, nici eu nu credeam la inceput, dar nu pierzi nimic ca incerci. Vreo 60 de memes pui si ajungi la $1 care e minimul.

| Paraschivstefan10 explică (pentru anonim_4396):

Ok happy mz