| Cojocaru_Tiberiu_1992 a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati pana in 700lei? eu m-am gandit la Samsung s6500, dar nu stiu, poate exista ceva mai bun happy

2 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

E foarte OK telefonul.O problema:Samsung S6500 este facut pentru asa copii, dar dacavrei sa fii mai elegant si la moda iti recomand un iPhone 3GS sau 4 sau 4S.Bafta daca cumperi Samsung Galaxy Mini 2. Funda?

| Dvmasster1 a răspuns:

Samsung s6500 e beton frate, are pana si manager de activitati. ti-l recomand.