| kaBooMx a întrebat:

Salut, vreau sa stiu cum se comporta Samsung galaxy chat? Este bun de ceva? Merg bine jocurile pe el? Are lag? Merita raportul calitate/pret? Sau ce alt Smartphone pana in 600 lei ( nou/second) imi recomandati? Link daca se poate.

5 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Chat e foarte bun. Ti-l recomand. Jocurile merg bine si sunt multe gratis si interesante. Ecranul gorilla glass cu Touch wizz. Merita sa il cumperi. E mai bun ca galaxy mini 2 sau fit. Alea sunt prostii. Asta e chiar bun. Nu-mi place orice telefon dar asta imi place, m-am jucat la un prieten pe el.

| kaBooMx explică (pentru Trynda):

Ce jocuri ai jucat? Cam ce jocuri merg?

| Trynda a răspuns (pentru kaBooMx):

Pai merg toate jocurile de android. Are android 4.0 ICS

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy mini 2 sau samsaung galaxy fit.