| EduardLeo a întrebat:

Ce stiti despre Samsung galaxy s IV \ s4?

7 răspunsuri:
| stefangs a răspuns:

Ca o sa fie cea mai mare prostie de telefon! IN primul rand o sa aiba ecran de 5. mai asteptam putin si o sa aiba ecranul cat un LCD(Led) Cat despre sistemul de operare ma intreb ce o sa mai copieze anul asta de la Apple =) Si imagineazati, cum e sa stai cu ditamai telefonul la ureche pe strada? Deci cu alte cuvinte nu se merita! P.S nu vreau sa pornesc acum un razboi Samsung-Apple pe TPU stiu ca o sa vine sigur 3-4 fanii Android si o sa se ia de mine ca vai Samsungul e mai tare nu stiu ce! (sa nu uitam cine a adus pe piata primul Smartphone in 2007 =) ) dar deh asta e viata!

| qNpHard a răspuns (pentru stefangs):

Stefangs...ai stiut bine ca vor venii cativa oameni sa se ia de tine, dar nu sunt neaparat fani android.Trebuie sa fii cam foarte prost sa crezi ca Samsung copiaza Apple cand e de fapt invers.De ce Apple cumpara cele mai multe piese de la Samsung? Apple oricum e doar de fatada ca oricum se produce in China.Toate generatiile de iphone se mandresc doar cu forma..sunteti sclavii designului.Performanta conteazawinking
Cat despre S4 sunt foarte multe informatii noi aparute, functiile Smart care te ajuta foarte mult.Ii faci un semn telefonului si el reactioneaza...Hai sa vedem ce mai zice Apple de data astawinking De fapt, tu esti unu' dintre IFans. Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 2.Are 2 procesoare(pana si cel secundar e mai bun decat cel de la iphone) rolling on the floor. Ciuda asta :X

| stefangs a răspuns (pentru qNpHard):

Poate ne aducem putin aminte cine a fost primul producator care a iesit cu termenul smartphone pe piata =) Si poate sa puna in el si procesor de 99.99 Ghz daca arata ca o caramida si chiar asa e nu ai ce face! Atunci cand o sa faca si Samsung telefoane care sa nu mai fie din plastic mai vorbim.Si atunci cand Androidul o sa mearga la nivelul IOS-ului!

| cosmina92 a răspuns (pentru stefangs):

Tu cand iti cumperi un telefon, il cumperi pentru aspect sau pentru ce este el capabil sa faca?

| sebymafia1214 a răspuns (pentru cosmina92):

Exact.S4 e cel mai performant telefon din lume