| KuolemaTekeeTaiteilijan a întrebat:

Ce stiti despre telefoanele Alcatel? Sunt bune? Eu mi-am luat acum cateva zile un model destul de nou (Alcatel One Touch x Pop) si sunt foarte multumita. E un smartphone foarte elegant, cu ecran mare, procesor Dual-core 1 GHz, Android v4.1 Jelly Bean, camera de 5 MP, 512 MB RAM. Bateria nu tine foarte mult daca intru pe aplicatii sau jocuri insa daca nu il "chinui" mult ma tine mult. Insa acum cateva zile cineva mi-a spus ca am facut o mare greseala ca mi-am cumparat telefon Alcatel pentru ca telefoanele Alcatel nu sunt de nici o treaba. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Adevarul cam asta e, ca Alcatel nu sunt cei mai grozavi in telefoane. Dar nici nu poti sa spui de rau.
Sa te bucuri de telefon!happy

| Lynnfield a răspuns:

Este un telefon bun, celelalte funcţii pe care le are sunt doar pentru a fi!

| JustMe34 a răspuns:

Mie niciodata nu mi-au placut stiu ca nu-s de cea mai buna calitate.Acuma na, asta e oricum e luat. Data viitoare cand iti iei un telefon documenteaza-te mai intai cu privire la el. happy