| valeeExpress a întrebat:

Ce tableta e mai buna : Prestigio sau Serioux?

5 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Eu unul as merge pe Serioux din motive personal.

Sunt tablete Prestigio mai performante decat Serioux, si vice versa (totul depinde de cati bani esti dispu sa cheltui). Una foarte buna ar fi aceasta: http://bit.ly/18pu6B8

Poti sa te uiti si peste parerile celor care au cumparat-o.

| angi_4331 a răspuns:

Prestigio

| mendor a răspuns:

Serioux

| faby1 a răspuns:

Prestigio.....de aprox. 700 lei iti iei un prestigio multipad 8.0 pro duo, dual core 1.1 Krait, 1 ram, 4.1 J.B, ecran HD 1280X768 (youtube=HD), e buna

| Negru_Iosif_1998 a răspuns:

Cred ca prestigio. Dar tu alegi care iti place nu? Dar daca imi dadeai 2 modele iti puteam spune mai clar care e mai buna.