| syjey a întrebat:

Ce tableta grafica imi recomandati?vreau sa fac un desen animat n Tonn Boom

Răspuns Câştigător
| terorvlad a răspuns:

Eu recomand http://www.okazii.ro/......a112181760 Are 2000 linii/inch, 1024 nivele presiune si un design decent la 1.5 milioane ceea ce e WOW. Eu am cumparat http://www.okazii.ro/......-a57430402
Are in plust 4000 linii/ inch si e cu cativa inchi mai mare dar este mai mult de dublul pretului. Eu iti recomand de la utilizatorul acela de pe okazii deoarece am cumparat de la el si pot zice ca este ok. Funda :)?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cati bani esti dispus sa dai pentru ea?

| syjey explică (pentru laptopnews):

300-350

| syjey explică (pentru laptopnews):

Ma gandesc ca pot lucra cu ea in Tonn Bomm?
Vrea sa stiu daca atunci cand trasez o linie imi apare linia din moemntul in care am pus pixul acela pe tableta pana cand il ridic.Pt. ca am vazut unele tablete pe care trasai linia si iti aparea direct pe ecrat ce desenai.

| lol5755 a răspuns:

Ceaoo! Scz ca nu iti rasp la intrebare da lasa.mi plizz id tau in privat sa te intreb ceva ^.^

| mat31new a răspuns:

Nu ai nevoie de ceva foarte sofisticat. eu am tableta wacom bamboo pen. cu 2 mil jumate si are 500 nivele de presiune, are suprafata destul de mare si e foarte buna.