| parizer a întrebat:

ce telefoane imi recomandati care sa fie 200 lei la liber sau cu abonament(pretul sa fie de maxim 100 lei si pe luna sa platesc maxim 30 lei timp de 2 ani)

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna.
Cam astea ar fi telefoanele pana in 200 RON la liber: http://goo.gl/O8TGt Iti recomand sa citesti opiniile utilizatorilor sa-ti faci o idee despre care ar fi mai bun, mai fiabil, mai destept.
Succes la alegere;)
P.S. Transportul e gratis si poti plati abia la livrare deci nu te costa nimic in plus daca-l comanzi.;)

| MenInShadow a răspuns:

Nu vrei cam multe?

| andreea9701 a răspuns:

Eu mi-am luat cu prelungire de contract un LG T385