| ghx998 a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati pana in 1200 de lei gen galaxy s3..sau note 2?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Hai sa fim seriosi laughing. Lasa prostiile astea, ca daca e ceva de defectat garantia repara. 2. aplicam ce am zis mai sus de 5 ori in 2 ani.

7 răspunsuri:
| AlinMarian95 a răspuns:

Galaxy S3 este cea mai buna optiune

| ghx998 explică (pentru AlinMarian95):

Si eu cred...dar nu mai stiu ce sa fac..stiu multe persoane care spun ca se strica foarte repede si ca ar avea o problema de hardware cu care nu rezista mai mult de 150-200 de zile.straight face

| sltlp a răspuns (pentru ghx998):

Esti prea panicat si fara sens. Si urasc genul asta de persoane. hai sa o luam logic. Un telefon are garantie in medie 2 ani. 2 ani=365*2=730 zile. Daca se strica la 150 zile, 730/150=4.86~=5. Eu ma indoiesc ca fiecare posesor de s3 si-a schimbat telefonul de 5 ori pe durata garantiei. lasa prostiile si informatiile vechi de pe net.
Alte variante in bugetul tau, pe langa s3: http://bit.ly/1ufFJp9 sau http://bit.ly/1ufFNp5 Sau un sfat mai bun: mai strange inca 300 lei daca tot ai avut rabdare pana la 1200, iei un galaxy s4 si e perfect.

| ghx998 explică (pentru sltlp):

Multi s-au plans ca are probleme cu semnalul si cu incarcarea..si ca nu lau reparat in garantie.

| sltlp a răspuns (pentru ghx998):

Hai sa fim seriosi laughing. Lasa prostiile astea, ca daca e ceva de defectat garantia repara. 2. aplicam ce am zis mai sus de 5 ori in 2 ani.

| pisicuta2001r a răspuns:

Eu zic ca s3

| ghx998 explică (pentru pisicuta2001r):

Stiu multe persoane care spun ca se strica foarte repede si ca ar avea o problema de hardware cu care nu rezista mai mult de 150-200 de zile.straight face

| pisicuta2001r a răspuns (pentru ghx998):

Eu il am de un an si nu am avut problemewinking