| Digital112 a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati pana in 800 lei? (vreau sa aiba wi-fi si 3g si sa nu fie de la Lg sau Motorola)si neaparat sa fie cu touch screen si am 14 ani

Răspuns Câştigător
| JustAdrian a răspuns:

Daca iti iei unul la abonament pana in 8milioane, iti recomand Nokia N8 (dar daca iti plac jocurile nu ti-l recomand, pentru ca nu are multe, In schimb are o camera de 12MP foarte buna ) sau Samsung Omnia 7 (Are o rezolutie extraordinara, Windows Phone 7, Milioane de jocuri / este doar disponibil prin Orange ) Sau Samsung Galaxy S ori un iPhone 3G (Dar nu iti recomand iPhone 3G ca este in urma de tot., iar iPhone 4 este mult peste bugetul tau )
Daca iti iei un telefon la liber (fara abonament)
Iti recomand: LG GT400 (Este foarte bun pentru tine si LG nu este chinezarie) sau Nokia X6 sau Samsung Galaxy 550

2 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Tocmai vroiam sa-ti recomanda LG Arena.
Care le are pe amandoua.
+5mp camera. 3D S-CLASS DivX etc.

| VyVyK a răspuns:

Www.vandtelefon.com vezi aici