| Alecsanndraa a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati?
Pt cei care se pricep as vrea un telefon bun, cu touch screen, cu bluetooth, sa se auda destul de tare, cat de cat subtire pana in 5-6 milioane.
Si potrivit pentru o fata, ma refer la dizain si thema lui.
As vrea cat mai multe pareri!big grin

13 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-S8000-Jet-Snow-White.html
Eu zic sa mai pui vreo 2 mil si iti ei ceva si cu wirelles, android, timp de raspuns pe touch screen foarte rapid etc.Vis-a-vis de unii de aici, fratilor... fata a zis 5, 6 mil nu peste 10 mil...(vivaz, iphone etc.).

| Digital112 a răspuns:

Lg coockie (kp501) te asigur eu ca e un telefon de rahat

| Jadis a răspuns:

Draga iti recomand telefonul care il am si eu :X Samsung GT-S5230. Are toch bluetooth, se aude bine, are culori foarte mule, e colorat, camera de 3. 5 si da e bun pentru o fata.

http://www.google.ro/......tp?/search

Mi se pare un telefon foarte frmuos :x sper sa-ti placa si tie. Daca vrei mai multe detalii iti dau eu :D

| pwp a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

asa are colega mea de banca, dar nu e cu touch screen

http://www.google.ro/......tp?/imgres ic:specific, isc:pink0%2C1881&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=860&vpy=244&dur=1014&hovh=110&hovw=110&tx=77&ty=47&ei=vD31TIzaFsbKswbJwbznBA&oei=qz31TPzeG8WztAa-q9CwAw&esq=4&page=4&ndsp=32&ved=1t:429, r:13, s:87&biw=1280&bih=744
asa are verisoara mea, si e cu touch screen

| Def a răspuns:

Lg Cookie (KP501)
http://www.pspmyspace.com/.a/6a00d8341c5e5f53ef011168a508ea970c-800wi

eu am si face poze f bine:x si se aude bine:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony-erricson VIVAZ. Uita-te la el, studiaza-l si apoi decide tu,

| Radieră a răspuns:

Samsung C3300K http://www.google.ro/......tp?/imgres (Daca il scapi nu s intampla nimic)

| Radieră a răspuns:

La rasp care am pus-o:Samsung C3300Ke si pe roz

| GrEeNHeArT a răspuns:

Samsung-galaxyS. e cel mai bun tel care s-a inventat vreodata

| Lili_4370 a răspuns:

Iphone 2, 3, 4G. Pe abonament la Orange este foarte bun pretul. Am 4G, il recomand tuturor.

| USAGirl a răspuns:

Samsung b 3410 e ff frumos si ieftin si se incadreaza in preferintele tale