Întrebare recomandată | FeraruMihai2000 a întrebat:

Ce telefoane sub 1000 de lei imi recomandati? Ma intereseaza performanta.

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Huawei!

| siriusblack98 a răspuns:

Huavei p10 lite, p8 lite 2017, p9 lite 2017, Samsung j5 2017, Allview x3 mini, Huawei p8 energy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai spus cuvantul performanta? Huawei fara nicio retinere.

| Sarcopt a răspuns:

Huawei P10 lite

| Odysea a răspuns:

Huawei P9 Lite.

| NicolaMaria02 a răspuns:

Samsung,dar modelele din 2016. Sunt cele mai bune din toate punctele de vedere.

| Claudia2018 a răspuns:

Asus ZenFone Go 2017, din cate imi aduc aminte costa 800 de lei. si eu am avut unul... E HD, Procesor QuadCore, e mare telefonul ca marime, tine destul de bine bateria, ecranul nu se sparge usor, se aude tare si clar, prinde wi-fi de la distante destul de mari zic eu. E un tel foarte bun in opinia mea.

| Seby288 a răspuns:

Boss iti recomand u Samsung s5 sh (sh=second hand) sau un ihunt like2 George Buhnici i-a facut review si spune ca e cel mai bun telefon cu CAMERA DUBLA

| Leon123ewcf a răspuns:

Dupa parerea mea am niste clasamente la telefoane 1. Iphone 2.Huawei 3.Samsung ai de ales intre Huawei si Samsung

| Cipyxxx a răspuns:

Nu iti recomand firmele acelea mai necunoscute, de exemplu Xiaomi.
Performanta foarte buna nu vei gasi la telefoane de buget, de buget ti-as recomanda un Huawei p9 lite sau p10, un j5 2017.
Dar sa nu te astepti la performanta excelenta, si sa stii ca orice ai face dupa ceva de timp (jumatate de an) o sa inceapa sa-ti mearga din ce in ce mai rau, iti va merge greu, se va bloca iti va face foarte multi nervi.
Daca vrei performanta buna iti recomand Samsung Galaxy S8, este excelent din punctul meu de vedere.
Daca nu iti permiti un S8 iti recomand un Galaxy s6 sau s7.
Sper ca te-am ajutat.

| TudorSmantana a răspuns:

Iti recomand Nokia 3310

| Marah015 a răspuns:

O spun din propria experienta, Huawei e cel mai de **** telefon. Pe langa faptul ca aspectul este furat de la iphone in toate privintele, tot Android ramane. O fi "bun" telefonul dar mai mult de un an nu duce. Doua telefoane de la ei P8lite si P9, bani aruncati pe geam. Mai bine astepti si strangi mai multi bani ca sa ai performanta.

| YasuoHDPVPRO a răspuns:

Cv iphone

| adi1122 a răspuns:

Eu iti recomand Huawei P10 Lite. Il am deja de cateva luni si merge absolut impecabil. Nu are erorile pe care le are fiecare Samsung cum ar fi faptul ca se inchide singur fara ca bateria sa fie descarcata.

https://www.emag.ro/......DBNW57BBM/

| MagnumGold a răspuns:

In primul rand incearca sa eviti brandurile no name, eu iti sugerez un Huawei p9 lite 2017 daca vrei nou, gen diferenta pret calitate e ok si e ajutat destul de mult de cei 3 gb de ram iar cele 8 procesoare isi fac treaba, iar daca vrei sa cumperi sh recomand LG g5 si nu vei fi dezamagit

| Irisucka a răspuns:

Eu vă recomand sa va cumpărati un Huawei Y6 2017. și eu am unul. L-am cumpărat de la media Galaxy și am dat 600 lei la reducere. Prețul normal este 800. Se mișcă foarte bine.