| ☺ Cristinik ☺ a întrebat:

Ce telefon credeti ca este mai bun pentru internet, adica Facebook, E-Mail, messenger sau diverse site-uri? Nokia C3, Samsung S3350 sau Allview Q1 G3T? Argumentati dc si funtita :*:*:*

4 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Allview Q1 G3T este prea mic. Dintre Nokia si Samsung asi alege Nokia pentru ca este mai bun si sunt cam la fel la design.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomnad un telefon cu windows 6, am folosit pana acum un Gigabyte Gsmart MW700 si un Samsung sgh-i710, ambele se descurca foarte bine, nu sunt telefoane cu 3G sau 4G dar au functie de pocket pc ceea ce te va mai dezlipi de la calculator.
Acum daca vrei modele noi intra la orice magazin Orange, cosmote.etc. si vei gasi un reprezentant dispus sa-ti umple cunostintele cu noile aparitii. Poti gasi si online, numai ca online nu poti sa le pipai.

| ionut_8527 a răspuns:

Samsung s5230 il am si eu si este foarte bun

| UnNumeOriginal a răspuns:

Eu zic sa iti iei Nokia happy Daca vrei, de exemplu, sa intri pe YouTube, se incarca videourile foarte repede.Desi se asta tine si de conectia la internet, Nokia se conecteaza bunicel. Eu am un Nokia E63 si sunt foarte multumita de el si nu planuiesc sa il schimb anul acesta. big grin