| ☺ Cristinik ☺ a întrebat:

Ce telefon credeti ca este mai bun pentru internet, adica Facebook, E-Mail, messenger sau diverse site-uri? Nokia C3, Samsung S3350 sau Nokia E71? Argumentati dc si funtita :*:*:*

4 răspunsuri:
| JahBless a răspuns:

Cele mai bune telefoane pentru net vor ramane BlackBerry dar poti opta si la un iphone sau un Samsung galaxy S.

| andypandy a răspuns:

Un iphone 2g, la mana a doua...e ieftinwinking de pe okazii.Alea de sus nu le recomand, pentru ca experienta e groaznica... daca vei cauta pe youtube, o sa vezi ca la un Nokia iti trebuie vreo 10 pasi ca sa intrii pe o pagina de net, pe cand la iphone doar 3. Un iphone 2g la mana a doua in stare bunicica e vreo 300-400 lei. Daca ai mai mult, poti lua un 3gs sau un 3g.Dar pentru o fata, un 2g e super.Plus ca ai milioane de aplicatii.

| GeOrGi_8134 a răspuns:

Pai Samsung S3350 e cel mai potrivit pentru ca se vede mai mare si mai clar iar temele de internet sunt mai noi... funda puppy dog eyes?

| AlexutzsaHappyGirl a răspuns:

Nokia e 71