| Digital112 a întrebat:

Ce telefon cu tauch screen si WI-fi sa-mi iau ( vreau sa ma tina bateria nu sa-l bunotez o zi intreaga si dp sa-l reincarc) si sa aiba android (SI SA fie nokia sau htc sau o firma buna nu Lg ) sa nu fie peste 10 mil (1.000ron)

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Cu un efort de 100 de lei gasesti HTC Wildfire.
In bugetul ala iti recomand:
http://www.pcgarage.ro/telefoane-mobile/motorola/backflip-silver/

| Strumf a răspuns:

De obicei la telefoanele cu touchscreen se termina bateria foarte repede (daca il si "butonezi" nu cred ca exista vreo unul care sa te tina mai mult de o zi) si cred ca toate au Wi-Fi (cel putin 90% din ele). Ai putea sa optezi pentru un Nokia C5 sau Sony Ericsson XPERIA X2 (are si tastatura QWERTY).

| oneDisturbed a răspuns:

Orice tel Wi-Fi si touch o sa te tina o zi, de folosit intens.
Acuma, Nokia nu stiu sa aiba touch-screen'uri calumea, ori sunt prea mari, ori nu sunt. HTC cred ca trec de 1000 RON. Sugerez Samsung... Are un coleg, nu stiu ce model e, dar e cu touch si wifi.

| DeniiiD a răspuns:

Sony Ericsson Xperia mini pro. Are tot ce ai mentionat mai sus. Eu pe acesta il am si sunt ft multumita de el! Poate fi comparat cu Nokia!