| MrSonnyist a întrebat:

Vreau sa imi iau un nou telefon. Ceva recomandari? As dori sa aiba Tauch si ecranul cat de mare.

Răspuns Câştigător
| TaviComplicat a răspuns:

Daca vrei un telefon bun ia-ti iphone 4S iar daca vrei unul cu ecran foarte mare ia-ti Samsung GALAXY SII/SIII.

17 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

De ce vrei ecranul cat mai mare, sa nu poti sa il ti in buzunar? laughing Daca vrei un telefon de calitate iti recomand iphone 4S

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Samsung wave II
Samsung galaxy s3
Samsung galaxy s2

| andreigroza19 a răspuns:

LG T500,
LG Optimus Black
Samsung Galaxy S3(costa mult)
LG Optimus One

| WhatheWow a răspuns:

Nokia Lumia 900, e unul din cele mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smartphone.e cel mai fain

| piTiCcu a răspuns:

Samsung s Star 5230 waiting

| DushulRece a răspuns:

Sa aiba tAuch

| raulXXX a răspuns:

Samsung galaxy SIII!winking. funda?happy

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Ai putea sa iti iei Samsung Galaxy S3

| Helloimys a răspuns:

Toti au spus ''Samsung'' si iphone bineinteles cele mai scumpe.dar in afara ca sunt scumpe >sunt mai mult de fite adica dai o groaza de bani pe ele si sincer daca doar o data l-ai scapat jos s-a dus ecranul...un telefon accesibil. poti incerca LG optimus net, HTC hero.zic eu ca-s mai accesibile..bafta

| sebi1dinei a răspuns:

Nu toti au bani de un iphone sau de un s3(costa cat un pc).
In cazul asta va recomand Samsung s5230 star, eu il am si sunt super multumit de el...

| Razvan5769 a răspuns:

Incearca un Huawei ascend g300

| SmileDot a răspuns:

Cauta pe Telefonultau.eu. Acolo gasesti diferite modele de telefoane si filmulete despre cum functioneaza fiecare.

| SmileAndr33a a răspuns:

Samsung Galaxy SIII sau Samsung 19250

| Madalina04 a răspuns:

Htc hd2.

| kAlexutZak a răspuns:

HTC one X. :X
FundAbatting eyelashes?

| tolio1 a răspuns:

Ia-ti iphone 4s