| Ajmacagica a întrebat:

Ce telefon e mai bun Huawei p9 sau Samsung galaxy a5 (model 2016)?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Huawei P9 all the way. Si intre noi fie spus, mi-a soptit o pasarica care cunoaste cum sta treaba ca P9 va fi la 1600 RON de gasit de BF intr-un lant de retail de la noi. Media Galaxy/Altex/Flanco. mai exact. Posibil doar la MG, posibil la mai multe. Ideea e ca astia care cunosc cum sta treaba deja si-au cam rezervat mai toti unul. Setupul dual camera scoate niste poze de pici jos, iar per total e un telefon excelent.

5 răspunsuri:
| aliana4ally a răspuns:

Eu am si p9 si glaxy s5 si pot sa spun ca galaxy s5 ziua face poze mai bune decat p9. P9 face poze excelente prin comparatie, cand e vorba delumina scazuta (noaptea), iar la soft si per total este mai performant p9 decat s5

| Ajmacagica explică (pentru aliana4ally):

Multumesc dar era a5

| deyucluj a răspuns:

P9, claar.

| 12Andrei122003 a răspuns:

P9
-camera
-menorie
-desing
-etc
Sper ca te-am ajutat