| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon este mai bun: Nokia lumia 710 sau Nokia e7? va rog sa scrieti si DE CE! multumesc

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pe symbian 0 aplicatii aproape, pe wp f f f putine aplciatii, pe andoid si ios sunt multe aplicatii. iar camera e destul de buna, vezi pe gsmarena comparatie. http://www.gsmarena.com/......iccmp.php3 Daaca vrei o camera si mai buna, xperia p, dar pacat ca nu are card(sola are slot)

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ok. in primul rand de ce strict aceste modele? vrei un smartphone, pentru apalicatii? daca asta vrei, nici unul, sa u ate doar lumia 710, ca e mai nou, si soft-ul e o idee mai bun. revin. In aceeasi bani poti cumpara un Sony xperia u. Care e superior dinorice punct de vedere.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Nu stiu ce sa zic despre Sony... procesorul il are mai bun lumia, memoria iar lumia, Sony are camera secundara ceea ce lumia nu are. mai spune din ce punct de vedere Sony este mai bun.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Si, eu caut un telefon cu camere bunicica, sa ma tina nu sa se blocheze din ora in ora si sa pot downloada aplicatii multe, sa pot sa navighez pe net.

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica lumia are procesorul mai bunlaughing. la lumia e singel core, la Sony e dual-core, de 2 ori frecvena pe care o vezi acolo.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Scuze. nu am vazut eu dual-core laughing

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe symbian 0 aplicatii aproape, pe wp f f f putine aplciatii, pe andoid si ios sunt multe aplicatii. iar camera e destul de buna, vezi pe gsmarena comparatie. http://www.gsmarena.com/......iccmp.php3 Daaca vrei o camera si mai buna, xperia p, dar pacat ca nu are card(sola are slot)

| LanaDelRayFan a răspuns:

Mama a avut Nokia e7 si nu era bun de nimic.Cand il lasa pe pat el se stingea, iar mama se enerva sa tot bage codul pin.Se intrerupea cand vorbea cu cineva.Deci cel mai bine ti-ai lua un Nokia lumia 710.Parerea mea...