| elefanteluvesel a întrebat:

Ce telefon ii mai bun dintre Samsung galaxy s4 si iphone5? Si ma refer si la model(frumusete) si la aplicatii, rezistenta, etc.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Dupa parerea mea Samsung Galaxy s4 e peste Iphone...

| al3xander a răspuns:

Eu am avut dintotdeauna android, acum am un S3 si sunt foarte multumit de el. e drept ca telefoanele de la Samsung sunt foarte fragile dar nu ca alea iPhone ar fi mai rezistente. pun pariu cu orice utilizator de iPhone ca pot face mult mai multe pe Android decat pe porcaria aia de iOS.

| Garsonfane1979 a răspuns:

Samsung galaxy s4 desigur http://bit.ly/1ez57As

Este mult mai frumos are mult mai multe aplicati care sunt si gratis. diferenta de la cer la pamant

| sosostore a răspuns:

S4, tocmai a fost facut un sondaj in care spune ca Samsung i-a intrecut pe cei de la Apple

| stefania94 a răspuns:

Iphone-ul rămâne cel mai bun telefon. Si s4 mi se pare la fel de bun, inteligent.

| ginoxxx a răspuns (pentru stefania94):

Exemplifica te rog. iphone nu a mai scos nimic nou de secole. tot ce face e sa copieze in stanga si dreapta. ca si alternativa as incerca LG Nexus, Sony Xperia Z1. iphone pe langa Sony e pocnitoare.

| TudorGamer a răspuns:

S4 e mai bun! Toata lumea spune