| XYoMenFlorynX a întrebat:

Ce telefon imi propuneti in bugetul de 150€? Vreau in primul rand sa mearga bine si o camera de 8 sau 12.

8 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Caută pe eMag şi alege tu ceva de acolo. Nu-ţi ştiu gusturile, îţi pot recomanda ceva, dar e posibil să nu-ţi placă.

| TheCosmin02 a răspuns:

Pai nu sunt prea m ulte variante s3 (e cel mai recomandat) sau dac vrei ceva cu 4" galaxy trend lite sau ceva cu 5" galaxy grand neo

dar ia-ti un s3 e cea mai buna alegere si eu le-am avut si am fost foarte multumitde el (acum am s4)

| InteractiV a răspuns:

Samsung galaxy S3. Are niste dotari umitoare, si o camera care scoate cu o incredibila claritate. Fratemiu are S4 si nu e chiar mare diferenta. Deci iti recomand. Funda?

| TheCosmin02 a răspuns (pentru InteractiV):

Da si eu am avut s3 si pe urma mi-am loat s4

dar nu stiu ce era in capul meu dar prima data le-am tinut vreo 4zile si pe urma vreo doua saptamiani am utilizat tot s3 nu ma obisnuisem cu el inca si nu stiam ce poate face happy

oricum si s3 eu un tel. bun (de top)

| kalebtv a răspuns:

Samsung Galaxy S 4 mini pe abonament!
il am si e bun!

| XYoMenFlorynX explică:

Nu imi place S3

| bossbossbig234 a răspuns:

Allwiew X2 soul, extrem de subtire! Camera foto de 13 MP, memorie interna 16 GB!

| GeoGh14 a răspuns:

Leagoo lead 1 sau concorde smartphone 5005 nfc