| Eddii a întrebat:

Ce telefon imi recomandati avend in vedere ca eu am in bugert vreo 1000-1500 lei.
Telefonul vreau sa - Aiba el putin 4 inch la display
- Camera secundara
- Camera principala de 5mp sau 8
- Camera sa faca poze HD (1920x1080, 1080x720
- Sa mearga orice joc...
- Sa aiba un desin modern

Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Samsung galaxy S3
Ihpone 4, 4s

O sa le gasesti sigur la pretul mentionat (cred)

| Seby90 a răspuns:

Ar fi galaxy s3 mini, cu toate ca specul de pe telefonul ala practic il gasesti pe altele cu 100-150-200 roni mai ieftin, dar nu sunt "Samsung".

Daca nu vrei brand neaparat, dar vrei sa dispui de acelasi procesor / rami te-ai putea orienta catre un p5 quad (Allview). Nu ti-as recomanda Huawei.

Acum depinde de bugetul tau, de cat de mult suferi dupa titlu... si ce iti doresti. Allview > s3 mini, si performanta si pret. Lipseste Samsung de pe el, dar daca vrei ti-ai putea cumpara un sticker cu Samsung :d.

Succes.

| Eddii explică (pentru Seby90):

Eu nu vreau neaparat sa fie samsung...Eu vreau neaparat un telefon bun cu camera buna si cu displayu de cel putin 4 inchi...
Am vazut un Huawei. Huawei Ascend g510. Mi se pare un telefon bun. Ce parere ai de el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S, sau S plus. E foarte bun

| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

Cel mai bun telefon din bugetul tau este acesta: http://www.mediadot.ro/......amic-black
De ce? Procesorul de 1.5 ghz dual core, GPU bun, 1GB ram, Super Amoled display, 8MO la 1080p.

Iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de configuratie.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, te rog, nu ezita sa ma cauti.

Sanatate si bafta!

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Am gasit un telefon la un pret chiar mai mic de 1000 ron si cu toate astea are toate calitatile pe care le cauti tu.

Uite... acest Allview: http://bit.ly/1ad3abm

| KinekT a răspuns:

Poti gasi telefoane pe gsm arena cu phone-finder

http://www.gsmarena.com/......sults.php3

| KinekT a răspuns (pentru KinekT):

Te-as recomanda un note/l7/ace 3/un Sony xperia(pentru jocuri)/s2 hd lte/lumia 920

| 2handsUp a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini

| TheScienceElias a răspuns:

Având în vedere bugetul tău eu ți-aș recomanda samsungul pe care il am eu, s iii mini sau un s ii

| ghitanionutz a răspuns:

Iti recomand Sony xperia t