| ionucmarele a întrebat:

Ce telefon imi recomandati intre samsung galaxy mini, samsung galaxy ace, samsung galaxy fit, samsung galaxy gio sa-mi spuneti care este mai bun si de ce este mai bun.Sau daca stiti telefoane mai bune decat astea in jur de 850-900lei sa-mi spuneti plz. Funda+vot.Telefoanele sa fie la liber.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nici unul....mai pune 2 milioane si cumpara un Samsung galaxy s
http://www.price.ro/index.php?action=product_prices&prod_id=346599&asc=1

| ChioruL14 a răspuns:

Samsung galaxy iphone, daca ma intelegi.

| MYK3 a răspuns:

Daca ai bani multi ia-ti galaxy ace daca ai mai putini adica urmatorul cel mai bun dupa galaxy ace e galaxy fi. Multa bafta:*

| Mikasa a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Gio si este cel mai bun : nu e foarte scump, are wi-Fi, sistem de operare android, 3, 2 megapixeli la camera, deci face niste poze superbe, are o forma ideala, un design placut, si se adapteaza la multe chestii adica de exemplu mi-am trimis niste videoclipuri si jocuri prin bluetooth si au fost compatibile in comparatie cu fostul meu telefon.Mai este o chestie ca face multe chestii care le poate face si o tableta cum ar fi ca pooti edita in Picasa si altele. Poti sa mai faci si o chestie numita ScreenSchoot-adica sa iti captezi ecranul intr-o fotografie.Si multe alea pe acolo dar am obosit sa scriu. Funda?

| LanaDelRey1975 a răspuns:

Fit e mega super tare

| DyaNna249 a răspuns:

Poi nu stiu dac te-as putea ajuta asa mult. Dar totusi incerc. Uite... am Samsung galaxy mini si este f bun, are aplicatii prinde net, e tare fain. Trebuie sa il incerci! Te-as sfatui sa alegi telefoane cu sist. de operare android pentru ca sunt fbune!

| AlexinoBoyForeverGligor a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Este foarte bun! Are ecranul cel mai mare. Camera cu bliţ şsi cu Led de 5 MP. Eu ăsta ţi-laş recomanda... Fundă?big grin... Am uitat Android super.big grin