| roland2948 a întrebat:

Ce telefon pentru muzica si poze pana in 600 lei imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand http://www.mediadot.ro/......5-2gb-card
mi se pare ca este cel mai bun telefon la pretu care il are. Nu cred ca gasesti ceva mai bun de atat la banii astia.
Are tot ce vrei pe el.
Citeste la detalii.
Bafta!

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

In nici un caz sa nu o cumperi, o are un prieten si mi-a zis ca e naspa

| Ovydiw a răspuns:

Alea mai vechi adica cu butoane sant cele mai bune in muzica, iar la poze cumpara-ti o camera, e mai bine asa.

| Commandoo a răspuns:

Uite incearca Nokia c3 i foarte bun la poze le face ca lacrima si se aude tare si clar si SonyErycson face poze ca lacrima si se aude clar ca vioarabig grinbig grinbig grincand la vioara si joc metin si cand la ghitara

| crazydubstepmix a răspuns:

Samsung GT-S3350. eu sunt foarte multumita de el pentru ca face poze lacrima, se aude tare si are tastatura fullquerty