| mmadonna a întrebat:

Ce telefon sa imi iau:Iphone 3gs nou, sigilat sau Samsung Galaxy S2 la mana a doua, am 1000 lei si nu stiu ce sa facsad

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

S2 la 1000 lei si mana a doua, e ceva putred, deoarece e prea ieftin, sa nu fie cu defecte. ceva intre nu poti sa alegi? Uite, xperia U spre exemplu, cu o singur minus, capacitatea de stocare, dar in rest e foarte ok.

| valentino52 a răspuns:

Gasesti si Iphone 4 la 1000 lei momentan sunt cele cu gevey sim dar cum incepe lumea din Romania sa cumpere 5-ul, cele cu gevey vor fi la 800 si cele neverlocked la 1000, 1100 lei.

| DANIEL72 a răspuns:

Iti recomand un Iphone mai ales ca este si sigilat celalalt daca nu este sigilat nu sti ce iei si prin cate "maini" a trecut iti dau un sfat sai formatezi bateria ca mult conteaza sunt multi ca zic ca nu mai este necesar dar este se vede diferenta mai ales atunci cand il folosesti aproape toata ziua de trei ori cate 12 ore dar sa fie inchis dar de fiecare data cand sa golit bateria complect.salutari din finlanda si o duminica placuta.

| mmadonna explică (pentru DANIEL72):

Mersihappy

| DANIEL72 a răspuns (pentru mmadonna):

Am uitat sa it-i spun daca ai internet sa iti descarci un program antivirus ca si eu am si ma ajuta mult.