| locacita1198_1388 a întrebat:

Ce telefon v-ati lua dintre Vodafone 858 Smart si Nokia c3? ma refer care e mai accesibil din punct de vedere tehnologic, in cazul acestor doua telefoane, nu ma uit la bani. Sunt fata si am 13 ani! ce ati alege?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Daca Vodafone 858 Smart are sistem de operare Android clar pe el. C3 are symbyan care e foarte invechit.

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Nu stiu cum e Nokia c3 dar eu am Vodafone 858 si i-am sters odata ecranu cu servetel umed ca era murdar si de atunci nu imi mai merge touchscreenu ( ii bun de aruncat)

| Aida_3174 a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa-ti iei un Nokia fiindca vodafonurile nu sunt rezistente, +ca nu sunt prea performante...nokia am si eu si mereu am avut big grin sunt f multumita de ele ...Nokia c3 e o alegere foarte buna!

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Nokia c3

| Rares_1833 a răspuns:

Daca as fii sa aleg cred ca Nokia C3 ar fi cea mai buna varianta, din toate punctele de vedere big grin