| titicristina21 a întrebat:

Ce telefon sa-mi >iau? Samsung sau iphone?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Samsung.

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde de tine ce vrei. Performanță sau frumusețe. Eu îți recomand performanță tocmai din acest motiv recomand Samsung.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ia Samsung.

| R0R0 a răspuns:

Depinde de ce iti place tie mai mult.
Eu am Samsung si sunt multumita de el.
Iphone-ul imi place ca si aspect. Si in plus este foarte raspandit

| Idkidk a răspuns:

Ia Samsung.

| nlko a răspuns:

Samsung.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Samsung, este alegerea ideala.

| MariaMary122333 a răspuns:

Iphone-ul este la mare cautare. E scump, are design elegant, e unic ca sa spun asa. Cunosc pe cineva care are o tableta iphone si oarecm s-a indoit. Este facut dintr-un material foarte prost! Samsung este mult mai bun! Si el are o structura eleganta si e foarte util.

| Caddy14 a răspuns:

Samsung imi place mai mult happy