| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon vi se pare mai bun dintre Nokia C3 si Nokia 6303? funda love struck

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nokia c3 este mai bun!
-are tastatura Full QWERTY(keyboard)
-are memorie mai mare ca 6303
-are WI-FI (6303 nu are) deci ai internet mokka in zone cu wireless
-camera are 2Mpx fata de 6303 care are 3, 15Mpx + led flash.

Bafta! (doar pentru wireless as alege C3 fara nimic altceva in plus)

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Camera e mai mare la 6303 e de 3, 15 iar la c3 e de 2 big grin

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asta am spus si eu mai sus big grin Camera este mai slaba la C3

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Da..deci pana la urma zici ca c3 ul e mai bun?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

DA! si repet doar pentru wireless as alege C3. In vremurile astea, un telefon fara wi-fi pentru mine este egal cu zero.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Hmm..de wireless nu prea am nevoie ca am net de la optiunea orange..sa zicem ca daca nu ar avea wi-fi Nokia c3.l`ai mai alege?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar pentru poze nu pot alege un telefon! In altceva nu este mai bun un Nokia 6303.Doar camera este mai buna!

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Oke multumesc:*

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! bye, bye wave

12 răspunsuri:
| akaa a răspuns:

Pai eu cred ca Nokia C3 este mai bun. Poti sa te uiti putin la optiunile lui. E pacat ca nu are 3G dar in rest e bunicel. Eu am Nokia 5230 si e foarte bun.
Sper ca te-am ajutat si cu siguranta Nokia C3 e mai bun decat Nokia 6303.

| MrEvil89 a răspuns:

6303.nokia C3 are probleme cu softul si demagnetizeaza foarte repede cartela...sa nu mai vb de touchscreen care nici el nu e de incredere

| anonim_4396 explică (pentru MrEvil89):

Nokia c3 nu are touchscreen happy

| MrEvil89 a răspuns (pentru anonim_4396):

C3 simplu.imi cer scuze