| SWΔG a întrebat:

Ce telefon vi se pare mai in regula sau mai accesibil? Samsung galaxy mini 2 sau Samsung galaxy ace? Pe care s mi-l achizitionez? Parerea mea e Samsung galaxy mini 2.Ma contaziceti? Dau funda pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Te contrazic. uite la Sony Ericsson xperia mini la pret si specificatii(580 lei) pentru un telefon cu 5mp, blitz, autofocus, inregistrare hd, 512 mb ram si procesor de 1 ghz, cu update la andoid 4.0 sau ics cat de curand.

| andrei1555 a răspuns:

Dupa parerea mea mai bun este Samsung galaxy ace, dar bateria te tine doar 1-2 zile