| Anonymous56 a întrebat:

Ce versiune de Internet Explorer e cea buna pentru Windows Xp?

10 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

IE 8 dar mult mai bun este Mozilla Firefox, dupa ce folosesc IE antispyware-ul mereu gaseste cate ceva, la Mozilla nu...deci, e mai sigur

| CapitanuSemafor a răspuns:

Teoretic niciuna, pentru ca IE este cel mai prost browser, este foarte incet...foloseste Google Chrome sau Firefox

| Bybanu a răspuns:

Http://www.discover.msn.com/get/download-ie8-optimized-for-bing-and-msn-3/ ...asta...dar mai marfa si mai rapid este Chrome;)

| MikeAlexis a răspuns:

Ultima versiune (Internet Explorer 8), dar este batut la fund de Google Chrome care e cu mult mai rapid si cu o interfata mai prietenoasa

| boy777 a răspuns:

Internet explorer 8 este mai rapid si nu are atatea gauri de securitate

| agent003 a răspuns:

Versiunea 7 as zice eu

| Dobitoc a răspuns:

Toate versiunile sunt bune nu cred ca exista una mai buna ca alta dar mereu e de preferata cea mai noua.

| crouch a răspuns:

Versiunea pe care o ai dupa ce ai instalat windows-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna. recomand opera sau google chrome

| adyyo a răspuns:

Internet Explorer 7 sau 8