| catthshshshs a întrebat:

Ce versiune de Mozilla Firefox folositi sau preferati? Eu am Mozilla Firefox 3.1 Beta 2 si mi se pare in regula...happy

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Ultima versiune imbunatatita si anume Mozilla 3.5.2.Este bine sa reactualizati Mozilla cu versiunile care apar noi ca sunt mai bune.

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cu Opera ma impac cel mai bine

kratos
| kratos a răspuns:

Ultima oficiala! 3.5.2

| sti a răspuns:

Ultima versiune Firefox 3.5.2 o poti descarca de aici: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=24&lid=1330

| adi a răspuns:

3.5 pentru ca nu e beta si e foarte stabil.

| Smackdown a răspuns:

Folosesc Mozilla Firefox 3.5 in romana.

| ViVi a răspuns:

Eu de obicei folosesc opera e super sau google chrome
dar inainte foloseama mozilla firefox 3.5

| Cosmin_2153 a răspuns:

3. 5. 3 (ultima) - si-a mai revenit putin, pana acum dadea crash-uri mereu cand il inchideam...

A, sa nu uit. Ia pluginul Ubiquity ca sa iti faci viata mai usoara pe net : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/9527

Vezi despre ce e vorba aici (clipul e foarte tare): http://ubiquity.mozilla.com/

| viki a răspuns:

Cred ca am 3.5.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis bine ca ti se pare in regula. Foloseste google chrome si o sa ti se para si mai in regula. Incearca, n-ai ce pierde. In fond le poti avea pe amindoua instalate, nu deranjeaza si poti sa si faci comparatie intre ele, tu singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna aici. Google Chrome 2 (ultima versiune oficială). N-am probleme. happy
Face ce vreau eu:
- interfață minimalistă și simpatică (arată excelent cu Aero-ul din Windows Vista)
- rapid
- stabil.
Atât vreau de la un browser.

| spin a răspuns:

De obicei google chro pentru ca e simplu si rapid. dar cared k st mai multe facilitati pe explorer, deoarece daca vrei sa vezi de ex anumite programe tv iti va cee explorer din cauza k este mai popular.

| ariana10 a răspuns:

Google Chrome e cel mai bun dupa parerea mea