| anonim_4396 a întrebat:

Ce versiune de Realtek imi trebuie pentru Windows XP SP3(32 biti)? V-as fi recunoscatoare daca ati lasa un link de downloadbig grin.
Mersi!

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Http://www.realtek.com.tw/......sView.aspx daca nu ma insel mi-ai dat add la id-ul meu si nu ai mai spus nimic! Id-ul tau incepe cu niko_? Daca da intra pe mess si vorbim! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@keytao aveam instalat driver scanner-ul dar cerea inregistrare pentru a downloada si repara hardware-le care aveau probleme. Cu ajutorul sau le-am cautat si reinstalat(afland care nu erau instalare corect).
@ronin nu, nu eu ti-am dat addbig grin.
Va multumesc amandurora, dar problema am rezolvat-o gasind un cd cu placa de sunet a pc-uluilaughing.