| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor.Mi-am instalat realtek hd audio driver dar problema este ca nu Mi s-a instalat..nu apare la device manager. Am windows 7 pe 64 biti. As dori să-mi lasati un link de download pentru windows 7 64 biti.
Ofer FUNDA.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ai sunet? Daca da, atunci driverul pe care vrei sa-l instalezi nu e compatibil si nu ai motive sa-l instalezi.
Numai daca nu ai sunet, ne spui placa ta de baza si iti vom da driverul audio compatibil de pe pagina producatorului, daca acesta este disponibil.
Daca nu cunosti detalii despre sistemul tau, softul Aida64 te poate lamuri. Al doilea din lista de pe link e versiune portabila. Ruleaza fara instalare in sistem.
http://www.aida64.com/downloads