| Bocu_Claudiu_1997 a întrebat:

Ce ziceti de un procesor ca asta AMD Radeon HD 7650M
Intel HD Graphics 4000 de 2gb la 1366 x 768? Merg jocuri cum ar fi Fifa 2013, Gta 4, Assasin Creed 3 si multe altele happy? PLizz happy Ms :*

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Stai asa sa ma dumiresc. Cred ca te referi aici la un laptop cu procesor Intel care are placa video integrata HD 4000 (care este cat de cat) si are si placa video dedicata AMD HD 7650m care este buna.

Raspunsul este Da, merg jocurile dar nu uita sa aplici ultimul plasture la jocuri, in special la GTA IV (cu toate ca ultimul nu este chiar cel mai bun).

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat