| Pintilei_Cosmin_1997 a întrebat:

Cea mai ieftina varianta pentru un PC de Gaming care sa ruleze toate jocurile aparute si cateva jocuri care vor aparea!

6 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Frumoasa propozitie laughing

Deci eu nu inteleg unii oameni frate, nu ati auzit de semn de intrebare?

| Pintilei_Cosmin_1997 explică (pentru Expressions):

Și care era întrebarea? Nu suna cam ciudat? Oricum, poți să mă ajuți?

| Expressions a răspuns (pentru Pintilei_Cosmin_1997):

Deci tu ma intrebi pe mine care e intrebarea ta?

Cauta pe PC garage pe forumuri, poate gasesti geva. Oricum iti trebuie un i5, si geva gtx 970 (poate merge si cu gtx 960, la detalii minime), 8 gb ram.

Depinde de bugetul tau.

| Pintilei_Cosmin_1997 explică (pentru Expressions):

Pai suna ciudat întrebarea... În fine am rezolvat problema. Mersi oricum!

| Expressions a răspuns (pentru Pintilei_Cosmin_1997):

Cum sa sune ciudat frate? Tu ai facut o afirmatie:

"Cea mai ieftina varianta pentru un PC de Gaming care sa ruleze toate jocurile aparute si cateva jocuri care vor aparea!"

Cand puteai sa pui o intrebare:

"Care este cea mai ieftina varianta pentru un PC de Gaming care sa ruleze toate jocurile aparute si cateva jocuri care vor aparea?"

Greu cu limba romana...

P.S. Toate astea fara suparare, dar poate iti prind bine pe viitor.

| Pintilei_Cosmin_1997 explică (pentru Expressions):

Ok! Sunt om, deci greșesc ca și tine.