| Hamyx a întrebat:

Cea mai naspa eroare din lume straight face, deci vreau sa vorbesc cu cineva care se pricepe deci primesc eroarea asta : 16bit MS-DOS Subsystem, C:\Win\38.exe(aici se duce pana la 200 imi apare intruna 201, 202, 203 intruna straight face)
The NTVDM CPU has encountereread an illegal instruction
mi se deschide o casuta neagra unde sa dau ignore, close, si nu pot sa fac nimic straight face imi apare intruna incepe de la 1 dupa 2 dupa 3, acum sunt la 212 straight face, am reinstalat windowsul si tot asa face am reinstalat windowsul de 2 ori...
stie cineva cum rezolv asta sad?
dau funda... pls chiar am nevoie sad

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Este un trojan care deschide porturi pentru a intra hackerii la tine in calculator (un RAT - remote access trojan). iti recomand sa faci o scanare cu malwarebytes http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Malwarebytes-Anti-Malware.shtml si/sau kaspersky virus removal tool http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Kaspersky-Virus-Removal-Tool.shtml

| Hamyx explică (pentru al3xander):

Ms mlt

| al3xander a răspuns (pentru Hamyx):

Pentru nimic, numai bine!

| Bogdy4Boss a răspuns (pentru al3xander):

Al3xander si eu am acasi problema da eu nu pot sa instalez malwarebytes deoarece imi apare acea eroare