| k1lNld3r a întrebat:

Ceau TPU.Imi puteti supne va rog cand apare Windows 8 fara beta original sau daca a aparut deja? Si inca ceva care e diferenta dintre Release Preview si Consumer Preview care e mai bun? Mai e si RTM ce e cu el? Multumesc fundita.

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

26 octombrie! Acestea sunt ultimele informatii! http://laptopnews.ro/......-zile.html - Versiune trial pentru 90 de zile, asta daca nu mai ai rabdare! Succes!

| k1lNld3r explică (pentru laptopnews):

Multumesc mult nu eram sigur dar mersi mult, nu sti daca versiunea full o sa fie gratis?laughing

| laptopnews a răspuns (pentru k1lNld3r):

Cu drag! Multumim pentru fundita si speram ca ti-am fost de ajutor cu articolul! happy Din pacate nu o sa fie gratis! happy

| k1lNld3r explică (pentru laptopnews):

Ms pentru informatiibig grin Bafta in continuarewinking

| laptopnews a răspuns (pentru k1lNld3r):

Sa fie! Cu placere! happy