| alexx102428 a întrebat:

Cei ce folositi browserul firefox cand vreti sa intrati pe pagini va apare content encoding error? Ce pot face sa nu mai apara?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

In bara adresei scrie ""about:config" (fara ghilimele), iti va zice ceva sa fii atent si selecteaza ca da, in filtrul de cautare scrie "encoding"->dublu-click pe "network.http.accept-encoding"->in fereastra care apare scrie "true"->OK si ar trebui ca totul sa functioneze cum trebuie.

| gogυ a răspuns:

Nu mi-a aparut niciodata chestia aia.Mergi la tools-options-advanced-network-conection si bifezi la no proxy.

| BluPvP a răspuns:

Salut. Sfatul meu este sa nu m-ai folosesti Mozilla si sa folosesti Browserele Google Chrome, Opera sunt cele m-ai bune