| Bianca206 a întrebat:

Cei de la Sennheiser au microfoane de calitate? (daca se poate spune asabig grin) daca da, imi puteti enumera cateva modele?big grin

1 răspuns:
| Overdose a răspuns:

Ca firmă, Sennheiser este destul de bună şi are oarece brand cunoscut, pentru oamenii în domeniu. A-şi vrea să îţi recomand câteva modele, însă de care doreşti? Cu fir sau wireless? Cam în ce preţ te încadrezi? Ai mai jos un link pe site-ul lor oficial, poate te ajută. :-)
http://www.sennheiser.com/sennheiser/home_en.nsf/root/private_microphones