| anonim_4396 a întrebat:

Cele mai bune televizoare smart tv, cu Youtube care este? Gen sa se vada si 4k... bugetul este undeva la 300 de euro si sincer nu prea ma pricep asa ca astept mesaje din partea voastra cu cele mai bunehappy.
Mentionez ca ma aflu in Italia asa ca as prefara sa imi ziceti doar marca televizoruluihappy ca si asa sunt multe magazine pe aici

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cele mai bune televizoare smart tv, cu Youtube care este? gen sa se vada si 4k

cel mai bun tv sa fie 4k cu siguranta nu este in bugetul a 300 de euro ci costa mult mai mult!

pentru 4k si buget micut trebuie sa te orientezi catre marci de acestea mai "china" sau in orice caz produse de la branduri de top dar slabute ca si modele, cu toate acestea nu inseamna ca nu se vede bine imaginea la ele!

poti cauta modele de la : vortex, LG, Philips, hisense ...toate aceste branduri au si modele scumpe dar si modele de buget!

succes

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Mersi fainhappy

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce!

recomand mergi si testeaza in magazin tv-uri, am avut mai multe smart tv-uri 4k, unele se vedeau exceptional (nu vorbesc doar de OLED aici care e la alt nivel, dar are un pret!) iar unele aveau niste paneluri praf (cele ieftine) care se vedeau sters!

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Aia ma gandeam sa fachappy e mai bine sa mergi pe sigur

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate tinere!

| doctorandus a răspuns:

Eu am un Toshiba de 49 inci. L-am cumparat acum multi ani la reduceri de pret. Am dat 400 Euro pe el. Are YouTube, dar nu ma bazez pe el. Am luat un Chromecast Sabrina 4K si p-ala ma bazez.

| ReddY25 a răspuns:

LG sau Samsung

| ioana748 a răspuns:

Vortex sunt televizoare misto si ieftine.

| anonim_4396 explică (pentru ioana748):

Multumesc frumoswinking

| ioana748 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placerehappy

| anonim_4396 explică (pentru ioana748):

Scuze de intrebare, dar esti maritata?happy

| ioana748 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,de 30 de ani, multumesc de întrebare.happy

| anonim_4396 explică (pentru ioana748):

Sa va tina cat mai multhappy

| ioana748 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumimhappy