| Trollerul a întrebat:

Chiar daca psp-ul 3004 meu nu este modat, pot sa pun jocuri pe card si sa le joc?

5 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Trollerul

Nu, nu poti. Trebuie neaparat sa-i iei un custom firmware.

O seara buna.

| BeeaBeea a răspuns:

Nu,dar eu mi-am modat PSP foarte usor urmand un tutorial pe YouTube! Daca vrei link-ul ti-l pot da. Uite adresa mea:
m.beea@yahoo.com

| Trollerul explică (pentru BeeaBeea):

Scuze, nu folosesc messenger, ai putea te rog sa lasi linkul aici ori sa vorbim pe facebook sa iti mai pun ceva intrebari, sunt nou in chestia asta cu psp, ma cheama Andrei Butnaru din Petrila.

| BeeaBeea a răspuns (pentru Trollerul):

Pe mine ma cheama Beea Beea pe Facebook.Sa-mi spui daca ai primit cererea!

| Trollerul explică (pentru BeeaBeea):

Uite mai bine un link;) https://www.facebook.com/andrei.butnaru.92