| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu se poate sa imi fac cumva sa nu poata nimeni vedea lista mea de prieteni de pe Facebook? Funda + vot

Răspuns Câştigător
| Andrea39 a răspuns:

Se poate din setari...la Facebook in dreapta ai acele 3 linii de langa notificăfi...te vei dupa jos aproape de tot iar pe la serile contului si confidealitate vei putea schimba optinea. Sper că te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Intri pe profilul tau, dai la prieteni, editeaza confidentialitatea si alegi acolo sa vezi doar tu.

| MentulaMagna a răspuns:

Settings - privacy - how people find and contact you- who can see your friends list - edit - only me