| Neacsiu_Marian_Gabriel_1996 a întrebat:

Cina ma poate ajuta sa imi refac stick-ul usb? tot ce bag pe el imi creaza fisiere shortcut

13 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Ura. Ai bagat stick-ul intr-un calculator plin de virusi si asa l-ai virusat. Ce poti face, descarca programul Flash Disinfector si curata stick-ul, dupa care intri in Control Panel-Folder Options-View- si bifezi Show hidden files, folders and drivers. (dupa curatare, pui la loc setarile cum erau) si stergi ceea ce ti-a ramas in urma de la virus.

| Neacsiu_Marian_Gabriel_1996 explică (pentru JustCosmin):

Poti intra la mine in pc? sa il faci tu

| Neacsiu_Marian_Gabriel_1996 explică (pentru JustCosmin):

Poti sa ma ajuti? te rog

| JustCosmin a răspuns (pentru Neacsiu_Marian_Gabriel_1996):

Te va ajuta gelu. Eu ti-am spus ce sa faci.

| Neacsiu_Marian_Gabriel_1996 explică (pentru JustCosmin):

Nu a intrat, poti intra tu?

| Neacsiu_Marian_Gabriel_1996 explică (pentru JustCosmin):

Ip 164 460 289 si parola 6362 nu stiu care dintre voi a intrat

| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza teamviewer si scrie id si pass in mesaj privat. e un virus ce iti face absolut totul ca shortcut

| Neacsiu_Marian_Gabriel_1996 explică (pentru gelu1970):

Id 164 460 289 si parola 5435

| Neacsiu_Marian_Gabriel_1996 explică (pentru gelu1970):

Id 164 460 289 parola 6362 nu stiu cine a intrat exact

| K0sti a răspuns (pentru Neacsiu_Marian_Gabriel_1996):

Aoleu...

| Divy a răspuns:

Pentru stick poți reformata doar că pierzi fișierele și datele

Pentru calculator te-aș sfătui să scanezi cu un antivirus și cu Malwarebytes.

Mult succes happy

Răspuns utilizator avertizat
| sykaTHEoNe a răspuns:

L-ai bagat intr-un pc virusat am patit si eu asta.
Incearca sa faci un folder nou pe stick apoi baga fisierele pe el